Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96575
Stary 03.06.2025, 20:12
Wy tak serio piszecie?
Łasicki, na ekstraklasowym.kontrakcie, zawodnik po.operacji obu kolan w tym sezonie...a przed nim przygotowania plus sparingi z rzeźnikami z Niecieczy, Niepołomic i Mielca.
Chłop ma niewielkie szanse na to, że zdrowy przystąpi do rundy. A jego kontrakt blokuje możliwość zatrudnienia kogoś innego.
Drugi Jaroch, synonim bylejakosci, braku doskoku, głupio traconych bramek.
No faktycznie, super. Zwłaszcza że kluczowa w 1 lidze jest obrona. Nie można tracić tak.latwo jak Wisła.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując