Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#988
Stary 02.06.2025, 11:28
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Nadal zakładacie, że Wisła będzie w kolejnym sezonie walczyła o awans?
Teoretycznie rzecz biorac kazda z 34 druzyn bioraca udzial w konkursie sportowym w pilke nozna o mistrzostwo 1 ligi walczy o awans. Kazdy przeciez w kazdym meczu walczy o zwyciestwo wiec logicznie rzecz biorac walczy tez o awans.

Oczywiscie mozna rozmawiac o szansach i wazyc wspolczynnika jak u bukmachera ale ja nie lubie bukmacherki.

A czy Wisla bedzie sie liczyc w tym konkursie... zalezy od tego kto i kiedy przyjdzie. Jesli bedziemy mieli 14-15 konkretnych zawodnikow do gry na poczatek ligi to mozemy nie pogubic punktow juz na starcie i damy sobie czas zeby ci ktorzy przyjda juz trakcie rundy (jakiestam okazje transferowe) beda mogli sie na spokoju wdrazac.

Tak na luzno licze wiec nie lapcie za slowka:

1. Letkiewicz
2. Broda
3. Biedrzycki
4. Kutwa
5. Duda
6. Carbo
7. Fred
8. Alfaro

Do tego byc moze zostana:
9. Zwolinski
10. Rodado
11. Jaroch
12. Poletanovic

Wychodzi, ze na poczatek przygotowan trzeba by miec okolo 4-6 nowych zawodnikow plus kolejnych 4 w pozniejszym terminie dla ktorych Wisla jest 2/3 wyborem kiedy im sie wysypia inne opcje.
Odpowiedz cytując