sandomingo napisał(a):

|
Nadal zakładacie, że Wisła będzie w kolejnym sezonie walczyła o awans?
|
Teoretycznie rzecz biorac kazda z 34 druzyn bioraca udzial w konkursie sportowym w pilke nozna o mistrzostwo 1 ligi walczy o awans. Kazdy przeciez w kazdym meczu walczy o zwyciestwo wiec logicznie rzecz biorac walczy tez o awans.
Oczywiscie mozna rozmawiac o szansach i wazyc wspolczynnika jak u bukmachera ale ja nie lubie bukmacherki.
A czy Wisla bedzie sie liczyc w tym konkursie... zalezy od tego kto i kiedy przyjdzie. Jesli bedziemy mieli 14-15 konkretnych zawodnikow do gry na poczatek ligi to mozemy nie pogubic punktow juz na starcie i damy sobie czas zeby ci ktorzy przyjda juz trakcie rundy (jakiestam okazje transferowe) beda mogli sie na spokoju wdrazac.
Tak na luzno licze wiec nie lapcie za slowka:
1. Letkiewicz
2. Broda
3. Biedrzycki
4. Kutwa
5. Duda
6. Carbo
7. Fred
8. Alfaro
Do tego byc moze zostana:
9. Zwolinski
10. Rodado
11. Jaroch
12. Poletanovic
Wychodzi, ze na poczatek przygotowan trzeba by miec okolo 4-6 nowych zawodnikow plus kolejnych 4 w pozniejszym terminie dla ktorych Wisla jest 2/3 wyborem kiedy im sie wysypia inne opcje.