krysztal napisał(a):

Druga defensywa w lidze|(tylko Arka straciła mniej)
Zatrudnijmy takich którzy LM wygrywali,może uda się awansować.
|
Nie chodzi tylko o bramki, ale porażki czy remisy w sytuacji, gdy nie powinno się to zdarzyć, a zdarzyło dzięki naszej chojności.
Przegraliśmy bezpośredni awans w 9 pierwszych kolejkach, odnosząc porażki 4 razy i remisując tyleż samo spotkań. To w ogóle połowa naszych przegranych i remisów. Gdybyśmy na tym etapie mieli podobną średnią, jak przez resztę sezonu, bylibyśmy teraz w ekstraklasie.