Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#948
Stary 31.05.2025, 20:49
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Druga defensywa w lidze|(tylko Arka straciła mniej)
Zatrudnijmy takich którzy LM wygrywali,może uda się awansować.
Nie chodzi tylko o bramki, ale porażki czy remisy w sytuacji, gdy nie powinno się to zdarzyć, a zdarzyło dzięki naszej chojności.

Przegraliśmy bezpośredni awans w 9 pierwszych kolejkach, odnosząc porażki 4 razy i remisując tyleż samo spotkań. To w ogóle połowa naszych przegranych i remisów. Gdybyśmy na tym etapie mieli podobną średnią, jak przez resztę sezonu, bylibyśmy teraz w ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 31.05.2025 o godz. 20:52.
Odpowiedz cytując