Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96509
Stary 31.05.2025, 17:56
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Albo możemy zmienić styl gry.
Nasz styl gry bywa atrakcyjny dla oka, natomiast często, gdy gra nam się nie układa, a następnie tracimy bramkę, to i styl gdzieś ucieka.
Druga połowa meczu barażowego była dramatyczna (kontuzje czołowych zawodników miały na to wpływ, ale brakło kogoś, kto by mentalnie wstrząsnął drużyną). To już nie była gra z wypracowanymi schematami taktycznymi, tylko bardziej granie na hurra do przodu, niestety na ogół na siłę. Może jedynie rezerwowy Alfaro (grał za krótko) wszedł i nie zgłupiał.
Zmiana stylu? Masz moje pełne poparcie. Niestety - nie my decydujemy...

Alfaro miał bardzo udaną końcówkę sezonu, szkoda że nie wszedł zamiast Kissa.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując