Wyświetl pojedynczy post
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96504
Stary 31.05.2025, 14:50
Panowie, a jak wygląda opcja płacenia kar za brak młodzieżowca?

Przecież ta opcja wygląda najbardziej sensownie, tylko nie wiem, czy się spina finansowo. Z naszej perspektywy próba pchania kolejnego melepety do wyjściowej jedenastki tylko po to, żeby limit młodzieżowców wyrobić, jest bez sensu.

Drużynie takiej jak Nieciecza czy Arka (taktyka kopnij-biegnij) łatwiej zaangażować młodzieżowca, bo tam jedyne czego się wymaga to jest żeby potrafił dużo i szybko biegać. U nas trochę trudniej, żeby nabyć młodzieżowca pasującego pod nasz styl gry to pewnie trzeba wydać ze 2 mln PLN.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując