Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96501
Stary 31.05.2025, 13:26
Nie da się sprawdzić informacji na temat jego wzrostu (Tsymbaliuka) natomiast jest sporo wyższy od Igbekeme czy Dudy, więc nie jest niski, jednak fizycznie jest bardzo szczuplutki. Jak większość naszych młodych chłopaków.

Pytanie, czemu w rok piłkarze tacy jak Yamal czy Balde w Barcelonie są w stanie nabrać masy mięśniowej i "szerokości w barach" a od lat nasze chłopaczki z drużyn juniorów wyglądają jak dzieciaki? A jeśli już ktoś bierze się za siłkę to kończy jak Uryga lub Małecki, tracąc swoją szybkość.
Odpowiedz cytując