Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96499
Stary 31.05.2025, 12:45
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
@wolfy - akurat ja od początku tego sezonu pisałem nt Letkiewicza, którego widzialem kilka razy w Wieczystej i zanotowałem jego progres.
Kuziemka i Baniowski póki co nie pokazali jeszcze nic.

@emjot - ten Cymbaliuk jest bardzo mikry, nie wydaje się żeby miał.szanse na grę w takiej 1 lidze.

@Karherop - co do U19 to kompletnie nie mam rozeznania.
Wydaje mi się tylko, że różnica pomiędzy tymi rozgrywkami a 1 liga jest gigantyczna.
O Letkiewiczu też pisałem, dobrze się prezentował w rezerwach.

Licząc ze Stępakiem i Krzyżanowskim mamy potencjalnie pięciu młodzieżowców: boczny obrońca, dwóch bramkarzy, dwóch skrzydłowych. Żadnego nie nazwałbym pewniakiem, ale nie ma też tragedii.

Umówmy się że Duda wielkich liczb nie wykręcił w tym sezonie, bardziej Kutwy żal.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując