|
@wolfy - akurat ja od początku tego sezonu pisałem nt Letkiewicza, którego widzialem kilka razy w Wieczystej i zanotowałem jego progres.
Kuziemka i Baniowski póki co nie pokazali jeszcze nic.
@emjot - ten Cymbaliuk jest bardzo mikry, nie wydaje się żeby miał.szanse na grę w takiej 1 lidze.
@Karherop - co do U19 to kompletnie nie mam rozeznania.
Wydaje mi się tylko, że różnica pomiędzy tymi rozgrywkami a 1 liga jest gigantyczna.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|