emjot napisał(a):

jest tragiczny
widziałem kilka spotkań Warty w tej rundzie
|
Pewnie masz rację, może tylko z nami OK wyglądał.
Karherop napisał(a):

|
Z obecnych nie ma kogo wziac, poza tymi ktorych znamy czyli Baniowskim, Kuziemka i Stępakiem (moze jeszcze poza dwoma Ukraincami ktorzy sie jednak nie lapia do PJS), natomiast wieksze nadzieje mozna miec w paru gosciach z U19, ktore notowaly rewelacyjne wyniki w CLJ. Gdyby nie odejście Nędzy i paru przesuniec do rezerw to pewniej by wygrali rozgrywki.
|
Jest Kuziemka, Letkiewicz i Baniowski. Może wróci Krzyżanowski? Nie wiadomo jaki poziom aktualnie prezentuje, ale gra w Primaverze raczej mu nie zaszkodziła.
Dziedzic w Wiśle Puławy zaliczył jedną asystę, zagrał mniej więcej 50% czasu.który mógł. Też raczej rezerwy lub wypożyczenie.
Też nie widzę sensu w ściąganiu kolejnego "talentu".
@sandomingo - w poprzednim sezonie nikt nie liczył na Kutwę, Letkiewicza czy Kuziemkę. Jakiś chłopak może odpalić w trakcie sezonu.