Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96497
Stary 31.05.2025, 12:31
emjot napisał(a):Wyświetl post
jest tragiczny
widziałem kilka spotkań Warty w tej rundzie
Pewnie masz rację, może tylko z nami OK wyglądał.

Karherop napisał(a):Wyświetl post
Z obecnych nie ma kogo wziac, poza tymi ktorych znamy czyli Baniowskim, Kuziemka i Stępakiem (moze jeszcze poza dwoma Ukraincami ktorzy sie jednak nie lapia do PJS), natomiast wieksze nadzieje mozna miec w paru gosciach z U19, ktore notowaly rewelacyjne wyniki w CLJ. Gdyby nie odejście Nędzy i paru przesuniec do rezerw to pewniej by wygrali rozgrywki.
Jest Kuziemka, Letkiewicz i Baniowski. Może wróci Krzyżanowski? Nie wiadomo jaki poziom aktualnie prezentuje, ale gra w Primaverze raczej mu nie zaszkodziła.

Dziedzic w Wiśle Puławy zaliczył jedną asystę, zagrał mniej więcej 50% czasu.który mógł. Też raczej rezerwy lub wypożyczenie.

Też nie widzę sensu w ściąganiu kolejnego "talentu".

@sandomingo - w poprzednim sezonie nikt nie liczył na Kutwę, Letkiewicza czy Kuziemkę. Jakiś chłopak może odpalić w trakcie sezonu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2025 o godz. 12:43.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując