tedyy napisał(a):

|
Przychodzi młodzieżowiec na 6 Staszak
|
Ktory obecnie gra ogony w 2 lidze, czyli blizej mu poziomu Chelmeckiego niz Sukiennickiego.
Będzie duży problem z młodzieżowcem bo niestety traci ten status i Duda i Kutwa. Zostaje tylko Letkiewicz, ktory majac monopol na grę moze nam przysporzyć potwornych problemów. Obym sie mylił.
Trzeba liczyc na progres paru chlopakow z rezerw, bo nie wyobrazam sobie żebyśmy znowu przepłacali za watpliwej jakości mlodziezowcow na rynku.