|
Dopóki ci idioci z gwiazdkami będą pozwalać na granie jak w rzeźni, jak na jakoś ustawkach, dopóty będziemy w Europie jako polska piłka tam gdzie będziemy. Czyli pojedziemy na pierwszy lepszy turniej, klubowy czy reprezentacyjny, i szybko zostaniemy sprowadzeni do parteru, bo na bandytów nie ma miejsca na boiskach. A tutaj są idioci co się cieszą, że tak wygląda "męska gra". Jak chcą polować na kości, to niech się do bojówek zapiszą, a nie udają, że to sport.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|