Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1624
Stary 30.05.2025, 19:36
Dopóki ci idioci z gwiazdkami będą pozwalać na granie jak w rzeźni, jak na jakoś ustawkach, dopóty będziemy w Europie jako polska piłka tam gdzie będziemy. Czyli pojedziemy na pierwszy lepszy turniej, klubowy czy reprezentacyjny, i szybko zostaniemy sprowadzeni do parteru, bo na bandytów nie ma miejsca na boiskach. A tutaj są idioci co się cieszą, że tak wygląda "męska gra". Jak chcą polować na kości, to niech się do bojówek zapiszą, a nie udają, że to sport.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując