Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96486
Stary 30.05.2025, 17:49
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jest taki jeden klub. Z Krakowa.
Są w barażach i mogą z nich awansować albo nie (jak my).
A jeśli nie awansują to po co im Rodado?
Jakie zamiary ma K po tym jak miasto nie da kasy na stadion Wieczystej?
Odpowiedz cytując