|
Cóż, mój pierwszy wpis w tym temacie jest naprawdę wystarczająco jasny.
Ale ok, spróbuje jeszcze raz.
Mam gdzieś ogólny poziom sędziowania. Chodzi mi tylko o postawę sędziów w meczach Wisły.
Ma ona ścisły związek z głównie X-ową działalnością Szefa, który całe srodowisko piłkarskie obraża, poucza, wyśmiewa. Samego.siebienuwazajac za jedynego mędrca, który właśnie tworzy piłkę na nowo.
Jest to kontynuacja postawy Wielkiego Trio: Błaszczykowski, Jazdzynski, Królewski. Oni też uważali się za lepszych, czemu często.dawali wyraz.
A PZPN wygląda jak wygląda i to trzeba zaakceptować, zwłaszcza jak się jest 1 ligowym pariasem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|