Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1623
Stary 30.05.2025, 17:33
Cóż, mój pierwszy wpis w tym temacie jest naprawdę wystarczająco jasny.
Ale ok, spróbuje jeszcze raz.
Mam gdzieś ogólny poziom sędziowania. Chodzi mi tylko o postawę sędziów w meczach Wisły.
Ma ona ścisły związek z głównie X-ową działalnością Szefa, który całe srodowisko piłkarskie obraża, poucza, wyśmiewa. Samego.siebienuwazajac za jedynego mędrca, który właśnie tworzy piłkę na nowo.
Jest to kontynuacja postawy Wielkiego Trio: Błaszczykowski, Jazdzynski, Królewski. Oni też uważali się za lepszych, czemu często.dawali wyraz.
A PZPN wygląda jak wygląda i to trzeba zaakceptować, zwłaszcza jak się jest 1 ligowym pariasem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując