sandomingo napisał(a):

Jak długo Szef Jarosław będzie wszystkich pouczał, obrażał i tworzył piłkę na nowo, tak długo sędziowie będą kręcić Wisłę.
To naprawdę tak trudno zrozumieć?
|
Tak, trudno zrozumieć, bo większość tutaj jest na tyle normalna żeby nie winić Królewskiego za poziom sędziowania.
Do tego to już trzeba być kompletnym odklejeńcem.