Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1619
Stary 30.05.2025, 17:11
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Jak długo Szef Jarosław będzie wszystkich pouczał, obrażał i tworzył piłkę na nowo, tak długo sędziowie będą kręcić Wisłę.
To naprawdę tak trudno zrozumieć?
Tak, trudno zrozumieć, bo większość tutaj jest na tyle normalna żeby nie winić Królewskiego za poziom sędziowania.

Do tego to już trzeba być kompletnym odklejeńcem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując