|
Tyle co nam sędziowie ukradli punktów w tym roku to chyba żadnemu klubowi w historii.samhxh nie podyktowanych karnych było z 6
Do tego pozwalali drwalom z innych klubów polować na nogi naszych zawodników co skończyło się urazami Mikulca i Baeny.moze klub się postara i zrobi jakąś oficjalną skargę załączając materiały z całego sezonu? Wiem że to nic nie da ale warto nagłośnić to w mediach.tak na szybko karny z AGKŚ brak czerwonej dla nich, karny z Miedzią , karny ze Zniczem teraz w barażach brak czerwonej dla Letniowskiego i karnego dla nas. Dramat qrwa ten sezon.gydby to był jeden dwóch sędziów ale okradalo nas kilku.ile tak można? Naprawdę uważam że od jutra powinna być medialna akcja
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW
|