Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 30.05.2025, 16:41
Tyle co nam sędziowie ukradli punktów w tym roku to chyba żadnemu klubowi w historii.samhxh nie podyktowanych karnych było z 6
Do tego pozwalali drwalom z innych klubów polować na nogi naszych zawodników co skończyło się urazami Mikulca i Baeny.moze klub się postara i zrobi jakąś oficjalną skargę załączając materiały z całego sezonu? Wiem że to nic nie da ale warto nagłośnić to w mediach.tak na szybko karny z AGKŚ brak czerwonej dla nich, karny z Miedzią , karny ze Zniczem teraz w barażach brak czerwonej dla Letniowskiego i karnego dla nas. Dramat qrwa ten sezon.gydby to był jeden dwóch sędziów ale okradalo nas kilku.ile tak można? Naprawdę uważam że od jutra powinna być medialna akcja
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując