|
Mecz klasyk, każdy z nas już widział ten scenariusz tyle razy w ostatnich sezonach, że nawet nie ma co analizować.
Najgorsze jest to, że - tak jak Wolfy'emu - kompletnie mi już to zobojętniało. Jedyne większe emocje wzbudzał we mnie w trakcie meczu sędzia. Reszta taka sama jak zawsze.
|