|
Widzę, że obce Ci są pojęcia typu metafora, przenośnia czy paralela.
No to żebyś zrozumiał, łopatologicznie zmienię sformułowanie "dyrektor/menadźer" na "dyrektor/menadżer/właściciel".
Wystarczy, żeby Twój móżdżek pojął?
I jeszcze dodam, że pod postacią "ja , pracownik" ukryty jest każdy kibic Wisły.
A pod pojęciem "nowy dyrektor/menadżer/właściciel" ukryty jest Prezesek
Ostatnio edytowane przez stary dziad : 30.05.2025 o godz. 14:37.
Każdemu z cracovii to mówię- Wisła to klub z piękną , przedwojenną tradycją , założony przez Polaków .Po wojnie na parę lat został "siłowo" przejęty przez resort . Tak samo jak Polska została wbrew woli narodu przejęta przez komunę . I co , Polski też się wstydzisz i na nią plujesz ?!
|