Temat
:
Królewski, Błaszczykowski, Łanoszka, Moore, Nowak, Adamczyk - właściciele Wisły SA
Wyświetl pojedynczy post
black
Member
Od: 02.2021
Offline
#
7919
30.05.2025, 13:19
Żadnych sensownych wzmocnień nie będzie u nas,a jedynie przyjedzie jakiś szrot z kartą w rękach bo dług nasz z roku na rok rośnie,więc kasy nie ma i nie będzie a bajkopisarz Królewski będzie kocopoły mówił i pisał i brawoszefowie będą mu klaskać.
black
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do black
Znajdź inne posty napisane przez black