|
@wolfy sam niedawno pisales ze 3/4 tej kadry nie nadaje sie do 1 ligi. Nie jestem tak krytyczny, ale 1/3 na pewno jest i powinna byc do odpalenia.
Rok temu udalo sie skompletowac obrone dlugo przed 1 meczem (pech chcial ze przyszly kontuzje Szota, Łasickiego i Colleya. Nie wiem czy jest sens walczyc o Kiakosa. To juz prędzej zapchajdziure Szota, choc to wciaz wybor miedzy dzuma a cholera
Alfaro, Jaroch... Jesli będą godzic sie z rola rezerwowych to może.
Niemniej wciąż nie wiemy jakie będą możliwości finansowe klubu.
|