|
Moim zdaniem, najlepszym skautem byłby Jop.
Przecież miał okazję obserwować z ławki dziesiątki a w zasadzie setki piłkarzy w ramach meczów Wisły w pierwszej lidze.
Na pewno w każdym umownym Chrobrym czy innej Łęcznej jest w stanie wskazać co najmniej jednego zawodnika, który tam się wyróżniał, z potencjałem na dołączenie do naszej ekipy.
Dla większości tak wytypowanych piłkarzy propozycja od Wisły będzie nobilitacją.
|