Patryko napisał(a):

Nowi zawodnicy nie muszą kochać Wisły, mają po prostu profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzić do swojego zawodu.
Nie chcę już więcej zobaczyć w koszulce Wisły gracza takiego jak Kiss.
Co do prześwietlania niższych lig - może czas zacząć rozliczać z tej roboty nasz dział skautingu? Co robi w tej kwestii np. Brożek?
|
Kiss ma jeszcze rok kontraktu.
Irytuje mnie ta histeria. Tak jakby to Tamas jesnoosobowo zawalił mecz...