Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7915
Stary 30.05.2025, 11:53
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Nowi zawodnicy nie muszą kochać Wisły, mają po prostu profesjonalnie i z pełnym zaangażowaniem podchodzić do swojego zawodu.

Nie chcę już więcej zobaczyć w koszulce Wisły gracza takiego jak Kiss.

Co do prześwietlania niższych lig - może czas zacząć rozliczać z tej roboty nasz dział skautingu? Co robi w tej kwestii np. Brożek?
Kiss ma jeszcze rok kontraktu.

Irytuje mnie ta histeria. Tak jakby to Tamas jesnoosobowo zawalił mecz...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując