Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7914
Stary 30.05.2025, 11:53
Wy tu sobie dywagujecie, a okienko jak co sezon będzie wyglądało dokładnie tak:

- 1 sensowny piłakrz
- 3 papierowych kotów którzy będą się potykać o własne nogi
- 1 totalny spierdox z którym trzeba będzie rozwiązywać wcześniej umowę
- 1 ananas który będzie się odblokowywał do 28 kolejki

Dodatkowo 2/3 z tych transferów to będą last minute'y od połowy sierpnia, wiec całą rundę jesienną będzie .......enie o POTRZEBIE ZGRANIA, a do końca wakacji zdążymy w pierwszych 5 meczach przetrzebionym szrotem uzupełnionym MŁODYMI POLAKAMI zdobyć pewnie jakieś 7 punktów i zaczniemy się urządzać na pozycjach 10-12.

To nie są tylko mecze świstaka, to jest ....a cały klub świstaka. Tutaj każdy sezon, okienko, runda, wszystko wygląda rok w rok tak samo.
Odpowiedz cytując