|
Ja bym mimo wszystko przedłużył Collerya (niższa pensja), Alfaro oraz Jarocha, ale jako zmiennicy!
reszta do pogonienia, a z Kissem rozwiązać kontrakt..
powałczyłbym o Baene oraz Rodado + trzeba odchudzić kadrę i sprowadzić jakościowych graczy, którzy będą wysocy, bo brakuje nam wzrostu! trzeba sprowadzić rezerwowego napastnika, takiego drągala 2m na którego będziemy mogli wrzucać milion naszych wrzutek
|