Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96476
Stary 30.05.2025, 11:47
Ja bym mimo wszystko przedłużył Collerya (niższa pensja), Alfaro oraz Jarocha, ale jako zmiennicy!
reszta do pogonienia, a z Kissem rozwiązać kontrakt..

powałczyłbym o Baene oraz Rodado + trzeba odchudzić kadrę i sprowadzić jakościowych graczy, którzy będą wysocy, bo brakuje nam wzrostu! trzeba sprowadzić rezerwowego napastnika, takiego drągala 2m na którego będziemy mogli wrzucać milion naszych wrzutek
Odpowiedz cytując