Karherop napisał(a):

@wolfy,.zostawiajac Kiakosa i Alfaro bujamy sie z nimi przez kolejny rok. To juz naprawde warto poszukać kogos wartościowego a w tym czasie to zagrac chocby Krzyzanowskim, ktory chyba do nas wraca (brak żadnego info w tej sprawie). Chlopak musiał okrzepnac we Włoszech przez rok. W najgorszym wypadku w sierpniu kolejne wypozyczenie.
To co w tej chwili klub powinien zrobic w pierwszej kolejności to powalczyć o zostanie w klubie Igbekeme i Baeny. O innych nikt sie nie będzie zabijał, wiec zakladam ze jest to juz uzaleznione od tego kogo mamy na oku.
|
Właśnie idąc Twoją logiką - zanim skompletujemy kadrę, zanim się zgrają to już będzie dwadzieścia punktów straty do czołówki.
Alfaro i Kiakos na rok i tak będą potrzebni na ławce. A to przy odważnym założeniu że nowi na ich pozycje będą lepsi i zgrani z zespołem.
Rozwalanie zespołu co rok niczego nam nie daje. My co sezon szukamy "kogoś bardziej wartościowego", z różnym skutkiem. Raz się trafi Mikulec, raz Kiakos, raz Biedrzycki, raz Duarte który się ogarnia przez 3/4 sezonu, raz Kiss który jeszcze się nie ogarnął...
W międzyczasie ktoś musi grać, bo liga startuje za niewiele ponad dwa miesiące.
Krzyżanowski - o ile wróci - będzie naszym trzecim bocznym obrońcą z Kiakosem i Jarochem, a są przecież kartki i kontuzje...