Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96475
Stary 30.05.2025, 11:44
Karherop napisał(a):Wyświetl post
@wolfy,.zostawiajac Kiakosa i Alfaro bujamy sie z nimi przez kolejny rok. To juz naprawde warto poszukać kogos wartościowego a w tym czasie to zagrac chocby Krzyzanowskim, ktory chyba do nas wraca (brak żadnego info w tej sprawie). Chlopak musiał okrzepnac we Włoszech przez rok. W najgorszym wypadku w sierpniu kolejne wypozyczenie.

To co w tej chwili klub powinien zrobic w pierwszej kolejności to powalczyć o zostanie w klubie Igbekeme i Baeny. O innych nikt sie nie będzie zabijał, wiec zakladam ze jest to juz uzaleznione od tego kogo mamy na oku.
Właśnie idąc Twoją logiką - zanim skompletujemy kadrę, zanim się zgrają to już będzie dwadzieścia punktów straty do czołówki.

Alfaro i Kiakos na rok i tak będą potrzebni na ławce. A to przy odważnym założeniu że nowi na ich pozycje będą lepsi i zgrani z zespołem.

Rozwalanie zespołu co rok niczego nam nie daje. My co sezon szukamy "kogoś bardziej wartościowego", z różnym skutkiem. Raz się trafi Mikulec, raz Kiakos, raz Biedrzycki, raz Duarte który się ogarnia przez 3/4 sezonu, raz Kiss który jeszcze się nie ogarnął...

W międzyczasie ktoś musi grać, bo liga startuje za niewiele ponad dwa miesiące.

Krzyżanowski - o ile wróci - będzie naszym trzecim bocznym obrońcą z Kiakosem i Jarochem, a są przecież kartki i kontuzje...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 11:51.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując