Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96473
Stary 30.05.2025, 11:30
To czego na pewno nie chcemy to powtórki ze startu poprzedniego sezonu, czyli skompletowania kadry jak już nam czołówka ligi odjechała.

Dlatego ja bym zostawił Kiakosa, o ile nie zarabia dużo i spokojnie szukał kogoś lepszego kto go (miejmy nadzieję) wygryzie ze składu.

Podobnie zostawiłbym Alfaro, który może grać na kilku pozycjach i miał ostatnio dobrą formę, a poszukał jednego wzmocnienia na skrzydło.

Wyobrażam sobie też zostawienie Jarocha i szukanie kogoś lepszego.

I tak musimy przebudować obronę. Colley (za drogi) out, Łasicki (drogi i w każdej chwili może się rozsypać) out, Biedrzycki i Kutwa może się do zgrupowania wyleczą, Uryga ma minimum pół roku z głowy. Ze dwóch solidnych stoperów to konieczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 11:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując