|
To czego na pewno nie chcemy to powtórki ze startu poprzedniego sezonu, czyli skompletowania kadry jak już nam czołówka ligi odjechała.
Dlatego ja bym zostawił Kiakosa, o ile nie zarabia dużo i spokojnie szukał kogoś lepszego kto go (miejmy nadzieję) wygryzie ze składu.
Podobnie zostawiłbym Alfaro, który może grać na kilku pozycjach i miał ostatnio dobrą formę, a poszukał jednego wzmocnienia na skrzydło.
Wyobrażam sobie też zostawienie Jarocha i szukanie kogoś lepszego.
I tak musimy przebudować obronę. Colley (za drogi) out, Łasicki (drogi i w każdej chwili może się rozsypać) out, Biedrzycki i Kutwa może się do zgrupowania wyleczą, Uryga ma minimum pół roku z głowy. Ze dwóch solidnych stoperów to konieczność.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 11:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|