Patryko napisał(a):

|
Powtarzam po raz kolejny - Rodado ma zaraz operację i kilkumiesięczną przerwę. Kto go w takim stanie od nas kupi?
|
Oni ten bark podlecza i beda chcieli wejsc w runde jesienna. Przerwa zimowa jest dłuższa niz letnia zeby zaplanowac taki zabieg.
To przy założeniu że u nas zostanie.
Sądzę że sam Rodado poczeka z decyzja do końca czerwca i tego w jaką polityke kadrową pojdzie Wisła