bridgeburner napisał(a):

Na już potrzebni
PO, LO , jeżeli odejdzie Lasicki (Colley to na pewno bo ma kontrakt ekstraklasy) to 2 SO. Kutwa to się powinien do lipca wyleczyć
Napastnik albo nawet 2 bo w zatrzymanie Rodado nie wierzę
No i skrzydłowi, w zasadzie to 3 bo
Baena odchodź za darmo, ( wiele źródeł potwierdzało że ma opcję tylko w przypadku awansu), Alfaro tak samo
Kiss tak ja piszecie , po wczorajszym kabarecie jest całkowicie spalony
Więc zostaje sam Duarte
Czyli 8 piłkarzy to jest minimum...
Przede wszystkim trzeba zacząć od zejścia z pensji tych wszystkich talentów typu Skrobanski, Talar, Gogol, Starzyński i chu wie kto tam się jeszcze ostał z "młodych, zdolnych Polaków"
|
Alfaro - nie wiemy,
Kiss ma kontrakt więc zostaje
AFAIK z Baeną mogą przedłużyć, zobaczymy.
Nie wymienimy całego składu, ale mam nadzieję że Gogół, Szot, Sukiennicki itd. out.