|
Na już potrzebni
PO, LO , jeżeli odejdzie Lasicki (Colley to na pewno bo ma kontrakt ekstraklasy) to 2 SO. Kutwa to się powinien do lipca wyleczyć
Napastnik albo nawet 2 bo w zatrzymanie Rodado nie wierzę
No i skrzydłowi, w zasadzie to 3 bo
Baena odchodź za darmo, ( wiele źródeł potwierdzało że ma opcję tylko w przypadku awansu), Alfaro tak samo
Kiss tak ja piszecie , po wczorajszym kabarecie jest całkowicie spalony
Więc zostaje sam Duarte
Czyli 8 piłkarzy to jest minimum...
Przede wszystkim trzeba zacząć od zejścia z pensji tych wszystkich talentów typu Skrobanski, Talar, Gogol, Starzyński i chu wie kto tam się jeszcze ostał z "młodych, zdolnych Polaków"
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|