|
Biedrzycki ma kontrakt.
Na Colleya nas nie stać.
Łasicki mam nadzieję nie zostanie przedłużony.
Jaroch maks na ławkę (i nie ma co pyskować, bo równie dobrze mogą ściągnąć dwóch gorszych). No ale najlepiej byłoby go zastąpić.
Szot out.
Kiakos - meh, zależy od kontraktu, jak są w stanie ściągnąć dwóch lepszych to out.
Potrzebujemy SOLIDNYCH obrońców. Nie takich od sztuczek technicznych, tylko kolesi którzy umieją bronić, są szybcy, wytrzymali i mają końskie zdrowie. No i oczywiście - mają powyżej 1,80 m.
Awans robi się obroną, a nasza to mem.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 10:01.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|