|
Przypomnę tylko, że ze zdrowych obrońców mamy dostępnego na następny.sezon....jednego. Biedrzyckiego.
Ktoś wierzy, że Krolewicz z Baszą ogarną kogoś sensownego?
No właśnie. Czyli przedłużenia Łasicy i Jaroszka wkrótce.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|