Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96457
Stary 30.05.2025, 09:10
Pulpet napisał(a):Wyświetl post
Baena miał automatyczne przedłużenie w przypadku awansu. Od dzisiaj jest wolny...
Podobno chce go Lech.

Kiss nie wyp.... w podskokach.
Nie traktowałbym tego co mówią komentarorzy TVP poważnie. Ja słyszałem o opcji przedłużenia.

Kiss ma ważny kontrakt i o ile nie przyjdzie ktoś bogatszy do Wisły to nikogo o wiele lepszego bym się nie spodziewał.

W ogóle - genialne że większość skupia się na zawodnikach ofensywnych gdy my nie awansowaliśmy bezpośrednio przez obronę.

Tu jest potrzeba dwóch porządnych stoperów, prawego i lewego obrońcę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 09:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując