Pulpet napisał(a):

Baena miał automatyczne przedłużenie w przypadku awansu. Od dzisiaj jest wolny...
Podobno chce go Lech.
Kiss nie wyp.... w podskokach.
|
Nie traktowałbym tego co mówią komentarorzy TVP poważnie. Ja słyszałem o opcji przedłużenia.
Kiss ma ważny kontrakt i o ile nie przyjdzie ktoś bogatszy do Wisły to nikogo o wiele lepszego bym się nie spodziewał.
W ogóle - genialne że większość skupia się na zawodnikach ofensywnych gdy my nie awansowaliśmy bezpośrednio przez obronę.
Tu jest potrzeba dwóch porządnych stoperów, prawego i lewego obrońcę.