Wyświetl pojedynczy post
MMTS
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96456
Stary 30.05.2025, 09:07
z tej całej bandy powalczyłbym o Jamesa. Może o Colleya.

Baena był do zatrzymania jak miał kontrakt. teraz ma drogę otwartą i cała kasa pójdzie dla niego a nie do klubu, To nie jest miłosierny samarytanin jak Rodado, który swoją droga pewnie też nas pożegna. I tak dał nam szansę.

Idą tym tropem jedyne co na ten moment mamy to środek pola ze starejącym się Serbem, zmiennym Hiszpanem i wiecznie obiecującym Polakiem.
Do tego supersnajper Zwolak i dwóch środkowych obrońców, z czego 1 może się nadaje.
Kontuzjowanych nie liczę.
Przy coraz silniejszej jakby nie patrzec 1 lidze, potrzebujemy ogranych kozaków a nie wynalazków z Grecji czy Węgier. Potrzebujemy Poczobutów, Drygasów, Kozaków, czyli takich co nogi nie odstawią i wiedzą gdzie i o co grają od początku.
Odpowiedz cytując