|
Szot koniec kontraktu (aktualnego, bo kto wie co zrobi Szefito).
Zapominacie o wonderkindzie z Kalisza, niejakim Staszaku.
Mysle, że szturmem wejdzie do 1 składu skoro był tak hucznie ogłaszany.
Ogolnie to niesamowity badziew zostaje w Wiśle.
Polamani: Uryga, Mikulec, Poletanovic.
Gagatki typu Kisz, Duarte, Zwoliński, Sukiennicki czy.Biedrzycki
Niestety jestem pewny, że Szefito przedluzy kogoś z grona Jaroszek, Lasiczka, Alfaro
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|