Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96455
Stary 30.05.2025, 08:59
Szot koniec kontraktu (aktualnego, bo kto wie co zrobi Szefito).
Zapominacie o wonderkindzie z Kalisza, niejakim Staszaku.
Mysle, że szturmem wejdzie do 1 składu skoro był tak hucznie ogłaszany.

Ogolnie to niesamowity badziew zostaje w Wiśle.
Polamani: Uryga, Mikulec, Poletanovic.

Gagatki typu Kisz, Duarte, Zwoliński, Sukiennicki czy.Biedrzycki

Niestety jestem pewny, że Szefito przedluzy kogoś z grona Jaroszek, Lasiczka, Alfaro
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując