|
Ale kolego, Jop ma Kissa na treninigach na codzien skoro go posyła na boisko musi wiedzieć że jest w formie by grać - trener bierze odpowiedzialnosc za swoje wybory
mi też brakowało wczoraj Carbo zwlaszcza jego dokładnych długich piłek ,a Jop mówil ze jest w wysokiej formie..
"to miasto zawsze było Semper Fidelis.."
|