|
Jarek mógłby sobie zostać właścicielem, ale powinien zatrudnić Prezesa jakiegoś. Ostatnia osoba która była kompetentna w tym aspekcie był Obidziński. No ale on miał czelność postawić się Błaszczykowskiemu, więc musiał zostać przykładnie wypieerdolony i obsmarowany w mediach
|