Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 30.05.2025, 07:37
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie 0.
Powinniśmy wygrać z Ternaliką, ale wtedy cyrk odwalił Letkiewicz i Jaroch, prezentując dwie bramki.
Powinniśmy wygrać z Arką, ale nas Lasyk przekręcił.

Wygraliśmy z Wisłą Płock, Termaliką (kiedy akurat miała genialną serię), to całe "na wiosnę" to manipulacja.

Co nie znaczy że graliśmy dobrze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 30.05.2025 o godz. 07:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując