Jagul napisał(a):

Powinniśmy wygrać z Ternaliką, ale wtedy cyrk odwalił Letkiewicz i Jaroch, prezentując dwie bramki.
Powinniśmy wygrać z Arką, ale nas Lasyk przekręcił.
Wygraliśmy z Wisłą Płock, Termaliką (kiedy akurat miała genialną serię), to całe "na wiosnę" to manipulacja.
Co nie znaczy że graliśmy dobrze.