Wyświetl pojedynczy post
Kowalik1906
Junior Member
 
Od: 07.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7898
Stary 30.05.2025, 07:17
Moze najwyzsza pora skończyć z algorytmami i ściąganiem "ekstraklasowych" zawodników, skoro tacy sobie nie radzą. Zatrudnić typowych drwali pierwszo ligowych, którzy będą przepychać mecze bez pierdyliarda strzałów i miliona podań. Niech ktoś w końcu tam wyciągnie jakieś wnioski. Bo budżet mamy ponad stan jak na 1 ligę i nic z tego nie wynika. Poziom zadłużenia tylko rośnie.
Odpowiedz cytując