|
Moze najwyzsza pora skończyć z algorytmami i ściąganiem "ekstraklasowych" zawodników, skoro tacy sobie nie radzą. Zatrudnić typowych drwali pierwszo ligowych, którzy będą przepychać mecze bez pierdyliarda strzałów i miliona podań. Niech ktoś w końcu tam wyciągnie jakieś wnioski. Bo budżet mamy ponad stan jak na 1 ligę i nic z tego nie wynika. Poziom zadłużenia tylko rośnie.
|