Elefant napisał(a):

Jestem zdumiony, że ktoś w ogóle rozpatruje zostawienie Jopa. Nie osiągnął celu. Jutro powinien odejść wraz z tym asystentem od statystyk, Kazkiem itd. Cały sztab out, innej opcji nie ma. Abecadło zarządzania.
Dzisiejsza jego kompromitacja jako trenera jest tylko dopełnieniem przesłanek do jego zwolnienia.
Naprawdę chcecie oglądać to gówno jaką jest gra Wisły obecnie przez cały następny sezon ?
|
Niczego innego nie oglądamy od 4 lat. W tym czasie zaliczyliśmy Gulę, Wujka, Sobola, Rude, Moskala i Jopa. Regulowanie odbiorników nic nie daje i zawsze kończy się tak samo. Możemy oczywiście opowiadać bajki o trenerach, pod których okiem będzie lepiej, ale dzisiaj, jak wielu bliźniaczych meczach z tego okresu brakowało po prostu jakości czysto piłkarskiej. Do tego doszła większa niż zwykle presja i katastrofa gotowa.