|
Jak dla mnie można zostawić, bo i tak nikt w Polsce nie czai nowoczesnych trendów robienia pułapek w środku pola gdy gra tiki-taką (80% sezonu przez ostatnie 3 lata) a zwłaszcza w klubie zaskrońca, który buduje klub pod przewidywalną taktykę. Wiśle brakuje zmienności taktyki i szybkości piłkarzy do rekontr.
|