|
Tak jak Cupiał nie mógł wejść do LM, tak Królewski nie wejdzie do ekstraklasy. No nie i już, może słupek, może poprzeczka, może nieuznany gol Penksy, a prawda taka, że obu tych panów nie wie, jak budować klub piłkarski. Cupiał swoją niewiedzę przynajmniej zasypywał kasą, Królewski tego nie może zrobić.
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
|