Wyświetl pojedynczy post
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7887
Stary 29.05.2025, 22:42
Tak jak Cupiał nie mógł wejść do LM, tak Królewski nie wejdzie do ekstraklasy. No nie i już, może słupek, może poprzeczka, może nieuznany gol Penksy, a prawda taka, że obu tych panów nie wie, jak budować klub piłkarski. Cupiał swoją niewiedzę przynajmniej zasypywał kasą, Królewski tego nie może zrobić.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując