Wyświetl pojedynczy post
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30000
Stary 29.05.2025, 09:15
Bo to właśnie w tym problem, że my płacimy tyle co w ekstraklasie, a nie potrafimy do niej awansować. Większość tej drużyny to niemyślące na boisku kołki, które nie wiedzą co mają zrobić z piłką, a jak chcą to nie potrafią celnie podać lub dośrodkować. Zamiast wzmacniać dział sportowy to zatrudniamy takich biedrzyckich i innych, a potem nie potrafimy trafić z transferem lub dobrać zawodników do taktyki trenera. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest gadanie, że na lepszych nie mamy kasy. Po to jest odpowiedni dział sportowy by szukać zawodników do naszej sytuacji finansowej nie? Zresztą jak mamy mieć kasę jak od 10 lat przepalany jest hajs na szrot i to w momencie gdzie powinniśmy oglądać każdą wydawaną złotówkę, a tu lekką ręką wydali 4 bańki na fajtłape i żaden członek RN nie protestował.
Odpowiedz cytując