FraMat napisał(a):

No tak, 2-3 ŚO, + przynajmniej jeden PO, który od razu zluzuje Jarocha, + dobry zastępca dla Mikulca.
Nawet jeśli zostaniemy w I lidze wzmocnienia są niezbędne.
Tylko kasy brak.
|
Bedzie grane to samo co zawsze, czyli wolne kontrakty.
+ Taki że w esa nawet przy braku kasy jednak obracasz sie w innych kręgach zawodników, a płacisz niewiele wiecej niz obecnie my placimy