Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29999
Stary 29.05.2025, 07:25
FraMat napisał(a):Wyświetl post
No tak, 2-3 ŚO, + przynajmniej jeden PO, który od razu zluzuje Jarocha, + dobry zastępca dla Mikulca.
Nawet jeśli zostaniemy w I lidze wzmocnienia są niezbędne.
Tylko kasy brak.
Bedzie grane to samo co zawsze, czyli wolne kontrakty.

+ Taki że w esa nawet przy braku kasy jednak obracasz sie w innych kręgach zawodników, a płacisz niewiele wiecej niz obecnie my placimy
Odpowiedz cytując