Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29997
Stary 28.05.2025, 22:09
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Czyli w przyszłym sezonie prawdopodobnie tracimy Colleya, Łasickiego (koniec kontraktu) i Urygę z Kutwą (na dłuuuugi i trochę krotszy okres).

Zostaje jedynie Biedrzycki. Były parę dni temu plotki o Dijakoviciu z GKS-u Tychy, który dostawał dobre oceny za występy w 1. lidze. Panie Basha, trudne okoenko przed Panem, ale mam nadzieję, że ta wymiana pary stoperów wyjdzie nam na dobre - przecież prawie wszyscy ocenialiśmy te dwa miejsca w składzie jako najgorzej obsadzone.
mysle ze akurat tych przez Ciebie wymienionych nie bedzie az tak trudno zastapic nowymi , dodalbym jeszce do tego mega przecietnego Jarocha - dlaczego ?bo sa bardo slabi - a do tego zarabiaja krocie - mysle ze naprawde mega dyletanctwo musialoby nastapic zeby tak slabych obroncow zastapic jeszcze slabszymi , plus fakt jakie kontrakty maja Coley , Lasicki, Jaroch i Uryga , za ich kontrakty to biega prawie caly skald niejednej druzyny z 1 lidze
Odpowiedz cytując