grogoriogreg napisał(a):

Czyli w przyszłym sezonie prawdopodobnie tracimy Colleya, Łasickiego (koniec kontraktu) i Urygę z Kutwą (na dłuuuugi i trochę krotszy okres).
Zostaje jedynie Biedrzycki. Były parę dni temu plotki o Dijakoviciu z GKS-u Tychy, który dostawał dobre oceny za występy w 1. lidze. Panie Basha, trudne okoenko przed Panem, ale mam nadzieję, że ta wymiana pary stoperów wyjdzie nam na dobre - przecież prawie wszyscy ocenialiśmy te dwa miejsca w składzie jako najgorzej obsadzone.
|
mysle ze akurat tych przez Ciebie wymienionych nie bedzie az tak trudno zastapic nowymi , dodalbym jeszce do tego mega przecietnego Jarocha - dlaczego

?bo sa bardo slabi - a do tego zarabiaja krocie - mysle ze naprawde mega dyletanctwo musialoby nastapic zeby tak slabych obroncow zastapic jeszcze slabszymi , plus fakt jakie kontrakty maja Coley , Lasicki, Jaroch i Uryga , za ich kontrakty to biega prawie caly skald niejednej druzyny z 1 lidze