|
No tak, 2-3 ŚO, + przynajmniej jeden PO, który od razu zluzuje Jarocha, + dobry zastępca dla Mikulca.
Nawet jeśli zostaniemy w I lidze wzmocnienia są niezbędne.
Tylko kasy brak.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|