Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29992
Stary 28.05.2025, 18:27
U Kutwika też nieciekawie:

Cytat:
W środę trener Mariusz Jop wreszcie sprecyzował co to za uraz. - Mariusz ma problem z mięśniem dwugłowym. To dość nieprzyjemna kontuzja. Porobiły się zwapnienia i blizny, które wymagają dłuższego procesu rehabilitacji - powiedział trener Wisły.
(...)
Sprawa jest o tyle skomplikowana, że naderwanie jest dość głębokie, obok przyczepu, gdzie mięsień jest mniej unerwiony i odczuwanie urazu może być nieco inne. Dlatego wydawało się, że wszystko jest już w porządku.
https://sport.tvp.pl/86961903/gdzie-...przyjemny-uraz
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując