U Kutwika też nieciekawie:
Cytat:
W środę trener Mariusz Jop wreszcie sprecyzował co to za uraz. - Mariusz ma problem z mięśniem dwugłowym. To dość nieprzyjemna kontuzja. Porobiły się zwapnienia i blizny, które wymagają dłuższego procesu rehabilitacji - powiedział trener Wisły.
(...)
Sprawa jest o tyle skomplikowana, że naderwanie jest dość głębokie, obok przyczepu, gdzie mięsień jest mniej unerwiony i odczuwanie urazu może być nieco inne. Dlatego wydawało się, że wszystko jest już w porządku.
https://sport.tvp.pl/86961903/gdzie-...przyjemny-uraz
|