azor napisał(a):

|
Nie wydaje mi się - bardziej kupuje wersję Królewskiego, że to po prostu zwykłe s....ysyństwo ze strony Miedzi, żeby zrobić nam po złości.
|
Do tego wystarczyloby im zadeklarowac, ze chca 200 biletow a potem nie przyjechac i mowic, ze sie nie sprzedaly.
Pisanie najpierw, ze nie chca a pozniej pisanie ze jednak chca nie bylo potrzebne zeby zrobic na zlosc.