Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 26.05.2025, 21:31
azor napisał(a):Wyświetl post
Nie wydaje mi się - bardziej kupuje wersję Królewskiego, że to po prostu zwykłe s....ysyństwo ze strony Miedzi, żeby zrobić nam po złości.
Do tego wystarczyloby im zadeklarowac, ze chca 200 biletow a potem nie przyjechac i mowic, ze sie nie sprzedaly.
Pisanie najpierw, ze nie chca a pozniej pisanie ze jednak chca nie bylo potrzebne zeby zrobic na zlosc.
Odpowiedz cytując