Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#945
Stary 26.05.2025, 11:52
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Zobaczymy czyje będzie na wierzchu, już niedługo. Bilans wiosenny nic nie będzie znaczył, jak znów obsrają zbroję i nie awansują. Będzie marnym pocieszeniem dla osób szukających jak zwykle wymówek, głaszczących ich po wyżelowanych główkach.
Strasznie Cię musi męczyć, że chociaż jak po grudzie, to jednak idzie? I może bez pompowania balonika, bez "coraz bliżej ekstraklasa", bez głośnika w szatni jest realna szansa, że w tym roku się uda?

Ty byłeś pro-Rude czy anty-Rude? Czy i to i to?
Odpowiedz cytując