WildDog napisał(a):

|
Nie rozumiem dlaczego u mnie szukasz korepetycji z politologii. Nie wiem rowniez dlaczego mam sie tlumaczyc z poparcia GB. On jedynie mnie przekonuje. Moj wybor, Twoj, krotko mowiac mnie nie interesuje.
|
Całkowicie bez hejtu i podjazdów: z mojej perspektywy GB jest totalnym kosmitą i niech każdy głosuje sobie na kogo chcę (tak jak i ja mogę nazywać durniem kogo chcę) ale naprawdę bez żadnych złośliwości po prostu mnie mega ciekawi co Cię przekonało aby go popierać?
I jeśli mogę od razu zadać drugie pytanie: czy nie uważasz, że singiel Memcen i singiel Braun są w stanie więcej osiągnąć dla Konfederacji, niż wspólnie?