azor napisał(a):

No trudno, sam zmusiłeś - czymże według Ciebie jest lewactwo? Gospodarczo, światopoglądowo, politycznie? Tylko bez populizmów o obniżeniu podatków, jebaniu pedałów/żydów, uniezależnieniu od wschodu/zachodu.
Bo - choć możesz być zaskoczony - żadnego z tych haseł Braun/Memcen nie zrealizuje, jeśli dojdzie do władzy. Sławek sam zresztą stwierdził, że każda kampania jego ugrupowania jest profilowana pod najbardziej chwytliwe hasła. Skoro się na nie łapiesz - jesteś durniem.
I żeby się ktoś zaraz nie wysrał - nie, nie głosuje na Rafała.
|
potrafisz dyskutowac bez obrazania