Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29986
Stary 23.05.2025, 17:23
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
dr. Ozd wypowiesz sie ?
Są tacy, którzy grają w piłkę bez ACLa ACL sam w sobie nie tyle stabilizuje kolano co poprzez propriocepcję wysyła do mózgu zapotrzebowanie na odpowiednią do obciążenia aktywność mięśni stabilizujących kolano, przy zerwanym ACL takiej informacji mózg nie dostaje i dokąd działa pamięć mięśniowa bywa, że kolano daje radę, taka jest teoria dlatego swego czasu inny nasz zawodnik zwlekał z zabiegiem chyba z rok. Uryga już miał coś robione, jeżeli to ta sama noga to nie jestem optymistą.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując